121 targi kantońskie ponownie ugoszczą wschodzące przedsiębiorstwa na globalnej scenie

Guangzhou, Chiny, 1 marzec 2017 r. /PRNewswire/ – Chińskie targi importu i eksportu, zwane targami kantońskimi, otworzą wiosenną edycję na rok 2017 dnia 15 kwietnia w kompleksie wystawowym chińskiego importu i eksportu, największym nowoczesnym centrum wystawowym w Azji. Targi przyciągną najważniejsze postaci i specjalistów w zakresie handlu międzynarodowego z ponad 200 krajów i regionów w celu odkrycia możliwości na rozwój działalności.

Odgrywające kluczową rolę w handlu międzynarodowym 121 targi kantońskie do dyspozycji gości pozostawią 50 sekcji wystawowych i 16 kategorii tematycznych, oferując szeroki zakres produktów na potrzeby potencjalnych nabywców. Wśród wystawianych produktów znajdą się branże wschodzące, włączywszy technologię inteligentną i smart, nowe źródła energii, produkty dla zwierząt, wyposażenie plenerowego spa i nie tylko.

Na targach najnowsze produkty zaprezentują takie marki, jak Haier, Midea, Caterpillar, Tsurumi Pump czy Coway. Patrick Smith, globalny dyrektor ds. znaków towarowych i licencjonowania technologii w firmie Honeywell USA zwrócił uwagę, że w trakcie tych profesjonalnych targów odwiedzający mogą napotkać różnorodne zastosowania technologii będące w rozwoju.

Poza grupami dostawców z Niemiec, Nowej Zelandii, Australii, Japonii i nie tylko tegoroczne targi witają grupy wystawców wysokiej jakości pożywienia i napojów z Brazylii i Wielkiej Brytanii, tym samym tworząc transgraniczne możliwości nabywania towarów dla gości.

Aby jeszcze bardziej podnieść satysfakcję odwiedzających, w ramach 121 edycji targów kantońskich powstanie strefa podkategorii produktów, a także wydane zostaną szczegółowe i dostosowane przewodniki dla odwiedzających omawiające wszystkie 25 000 firm wystawców we wszystkich strefach.

„Mamy nadzieję, że nabywcy będą w stanie z łatwością zaprojektować własny plan zakupowy i że ich wizyta na targach kantońskich okaże się owocna – komentuje Liu Quandong, zastępca dyrektora generalnego biura spraw zagranicznych targów kantońskich. – Z przyjemnością wyglądamy ponownego spotkania ze starymi znajomymi, a także poznania nowych przyjaciół w ramach tej dużej platformy, która pozwala nie tylko na negocjacje umów, ale także wymianę pomysłów na forach i w trakcie dyskusji” – dodaje zastępca dyrektora.

Plan 121 targów kantońskich:

Faza I, 15 – 19 kwietnia

Produkty elektryczne i elektroniczne, urządzenia gospodarstwa domowego, oświetlenie, pojazdy i części zamienne, maszyneria, sprzęt i narzędzia, materiały budowlane i wykończeniowe, produkty chemiczne, nowe źródła energii i nie tylko.

Faza II, 23 – 27 kwietnia

Dobra konsumpcyjne, podarunki i prezenty, dekoracja wnętrz i nie tylko.

Faza III, 1 – 5 maja

Tekstylia i odzież, obuwie, etui i torby, materiały biurowe, opieka medyczna i ochrona zdrowia, żywność i inne.

Targi kantońskie

Chińskie targi importu i eksportu, zwane także targami kantońskimi, odbywają się dwa razy do roku w Guangzhou na wiosnę i jesienią. Wydarzenie może poszczycić się 60 latami tradycji, a pierwsze targi odbyły się wiosną 1957 roku.

Źródło: Canton Fair

Źródło informacji: PR Newswire

Dodaj komentarz