Magdalena Ogórek dla „Do Rzeczy”: Kaczyński to wybitny strateg. Jego konkurenci grają w lidze podwórkowej

– Mocno kibicuję rządowi – mówi Magdalena Ogórek, historyk Kościoła i publicystka, w rozmowie z Łukaszem Warzechą na lamach najnowszego wydania tygodnika „Do Rzeczy”.

Ponadto w „Do Rzeczy”:

– Sprawa „Klątwy” pokazała, że zdecydowane stawanie katolików w obronie swoich praw ma posmak radykalizmu. Czas postawić pytania o formę ochrony uczuć religijnych – pisze Piotr Semka w artykule „Niepewne siebie pokolenie JPII”.

– Wymieniłem prawie wszystkich dowódców mówi Antoni Macierewicz. Minister obrony narodowej w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim ostrzega również, że Kreml zwalcza nasz rząd.

– Jacek Saryusz-Wolski od dawna był w Platformie marginalizowany i coraz mniej do niej pasował. W ostatnim czasie już całkiem jawnie szedł pod prąd partyjnej narracji  zauważa Kamila Baranowska w tekście „Kandydat marzeń PiS”.

Mają być wolny rynek i praworządność – mówi Janusz Korwin-Mikke. Europoseł, przewodniczący partii Wolność w rozmowie z Marcinem Makowskim, grozi również likwidacją „500+”.

Ataki na stronę Komisji Nadzoru Finansowego pokazały, że państwowe instytucje są podatne na agresję hakerów. To wina zaniedbań poprzedniej ekipy, ale czy nowy rząd wystarczająco dba o cyberbezpieczeństwo? zastanawia się Stefan Sękowski w tekście „Cyberbezpieczni?”.

– Skupianie się tylko na najgorętszych zwolennikach  zawsze obraca się przeciw władzy – ostrzega Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Czas pelikanów”.

O bohaterstwie i niezłomności żołnierzy wyklętych powiedziano i napisano już wiele. Przewijają się także nazwiska lub pseudonimy tych, którzy ich zdradzili. Nadszedł czas, by opisać losy zdrajców zauważa Szymon Nowak w tekście „Zdrajcy żołnierzy  wyklętych”.

– Jak zarobić i stracić 650 mln dolarów? Instrukcji udziela najbardziej kasowy aktor światapisze Joanna Bojańczyk w artykule „Johnny Depp –  efektowne bankructwo”. 

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również dodatek specjalny: Spór o przyszłość Narodowego Starego Teatru”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 6 marca 2017 r. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla:

– systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

– systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Wydawcą tygodnika „Do Rzeczy” jest Orle Pióro, spółka zależna giełdowej spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG). Bieżące informacje ze spółki na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

Dodaj komentarz